Po roce vánoce …

Nejkrásnější svátky roku se nezadržitelně blíží. Pro nás to znamená období plné ozdob, chvojí a kreativní práce. 

Podzimní vůně od Bridgewater

Tak jako na jaře i na podzim k nám pokaždé dorazí nové vůně od Bridgewater Candle company. Pro tuto sezónu si pro nás připravili dvě nové vůně, které se nesou ve znamení venkova. 

Barevný světa Denisy a Iva

Tento mladý usměvavý pár se barev rozhodně nebojí! Ale co je důležité – umí si s nimi pohrát a nádherně je sladit. A to od ženichových ponožek přes svatební web až po výzdobu laviček na oddávajícím místě. A proto byla radost pro ně vytvářet květinovou výzdobu.

Romantika a lá Botanika

Když nás naše dobrá kamarádka Katka požádá o spolupráci, šílíme štěstím! Je to totiž zaručená nádhera! Tentokrát nás cesta zavedla do příjemného Areálu Botanika v Horním Bezděkově. Toto nádherné místo si pro svůj velký den vybrali Martina a Zdeněk. 

Radost ve Všeticích

Pokaždé si dekorování svatby náramně užíváme. Nejinak tomu bylo i v den D veselé nevěsty Gábiny a ženicha Martina. Díky nim jsme se 21. 5. 2016 ocitly na statku Všetice 40 km vzdáleného od Prahy. Den to byl opravdu krásný. Slunce svítilo a počasí bylo skoro letní.

Jak na svatební konzultaci?

Svatební den je jeden z těch, na který se jen tak lehce nezapomíná. Pro nás je důležité, abychom Váš den zahalili do té nejkrásnější květinové výzdoby vytvořené na míru přímo pro Vás. Každé důsledně vytvořené květinové výzdobě předchází soukromá konzultace u nás v prodejně.