Svatební den je jeden z těch, na který se jen tak lehce nezapomíná. Pro nás je důležité, abychom Váš den zahalili do té nejkrásnější květinové výzdoby vytvořené na míru přímo pro Vás. Každé důsledně vytvořené květinové výzdobě předchází soukromá konzultace u nás v prodejně.

Pro to, aby konzultace ohledně dekorací Vaší svatby byly co nejjednodušší a srozumitelné, je třeba před samotnou konzultaci mít jasno v několika věcech.

Velmi by nám pomohlo znát tyto 3 jednoduché aspekty:

1) Svatební šaty – nejlepší by bylo, kdyby nevěsta měla svatební šaty již vybrané a případně nám poskytla jejich fotografii.

2) Barevná kombinace – mít představu o barevné kombinaci květů nebo alespoň přibližně vědět, do jaké barvy bude laděna výzdoba prostoru. Za pomoci naší konzultantky následně dokážeme vybrat květiny nejvhodnější barvy pro vaši výzdobu.

3) Místo a termín svatby – důležité je znát datum svatby, abychom mohli u nás rezervovat termín a zaručit tak dostatek času na přípravu Vašich dekorací. Místo svatby je podstatné pro případný dovoz výzdoby v den D.

Samozřejmě, pokud máte konkrétní představu o složení Vaší kytice, neváhejte přinést obrázek nebo nám ji popsat. Nemusíte mít strach, protože společně s naší konzultantkou určitě najdete to nejlepší a nejoriginálnější řešení květinové výzdoby pro Vaši svatbu.

Flowers & Living