Tak jako na jaře i na podzim k nám pokaždé dorazí nové vůně od Bridgewater Candle company. Pro tuto sezónu si pro nás připravili dvě nové vůně, které se nesou ve znamení venkova. 

FRESH APPLE – vezměte rodinu a vyrazte na podzimní výlet mezi stromy. Vůně čerstvých jablek a šťávy sladkého ovoce doplněna ráno trhanými květy a podtržena vanilkou a skořicí Vám jistě vykouzlí na tváři úsměv a podpoří všeobecně dobrou náladu. Vonná svíčka Fresh Apple ve skleněné dóze vyhoří zcela rovnoměrně tak, že necháte vždy rozpustit vosk až ke kraji sklenice. Vrchní vrstva vosku je úplně rozpuštěná a tak se vůně rozvine do svého maxima. Krásná svíčka je pěkným dárkem, ale i zajímavým bytovým doplňkem a příjemně provoní interiér. Vyrobeno z nejkvalitnějších surovin. Popis vůně – hlava: kyselé jablko, meloun, srdce: květy konvalinek, zeleň, základ: vanilka, skořice, bílé pižmo. 

WANDERLUST – je tu pro všechny, kdo mají vrozenou touhu se toulat. Po pokoji se pomalu rozlévá vůně složená z měsíčku, sametových meruněk a pomerančových květů podtržena tóny máslového karamelu, jemné vanilky a santalového dřeva a šeptá, že je čas vyrazit za dobrodružstvím, stačí se jen rozhodnout. Vonná svíčka ve skleněné dóze vyhoří zcela rovnoměrně tak, že necháte vždy rozpustit vosk až ke kraji sklenice. Vrchní vrstva vosku je úplně rozpuštěná a tak se vůně rozvine do svého maxima. Vonná svíčka je pěkným dárkem, ale i zajímavým bytovým doplňkem a příjemně provoní interiér. Vyrobeno z nejkvalitnějších surovin. Popis vůně- hlava: měsíček, meruňka, srdce: pomerančové květy, základ: pižmo, santalové dřevo, vanilka, karamel, pačuli.

Obě tyto krásné vůně v podobě svíček, vonných olejů a vonných sáčků a také vonný difuzér do auta, můžete koupit u nás v prodejně nebo na našem eshopu.